• Aitvarai ir milžiniškos vėliavos jūsų šventei: Aitvarai.com - Lietuvos aitvarų meistrų ir dangaus menininkų komanda. Aitvarų paleidimas į dangų, reklaminių aitvarų pakėlimas. Reklaminių ženklų arba vėliavų iškėlimas į dangų. Aitvarų gaminimo seminarai mažiems ir dideliems. Naktiniai šviesos ir aitvarų šou, milžiniško dydžio vėliavos su jūsų logotipu arba reklama, viešieji renginiai su aitvarais jūsų įmonei.

Aitvarai reklamai

Skraidančios vėliavos/aitvarai tai puiki galimybė viešinti savo ženklą neįprastu ekologišku būdu. Tuo pačiu tai yra estetiškas būdas, žiūrėdami į skraidančią vėliavą žmonės žavisi jos dydžiu ir skrydžio grožiu, jie stebisi pačiu techniniu sprendimu.

Matomumas ir įspūdis padaro aitvarus ypatingai efektyvia priemone. Vėliava 100 metrų aukštyje yra pastebima kelių kilometrų spinduliu. Efektyvumą didina kombinuojant tokius veiksnius kaip geras oras, skraidinimas „aktyviu“ metu (penktadienio, šeštadienio ar švenčių popietės), miesto šventės ir festivaliai, skraidinimas paplūdimiuose.

Pirmasis geras pavyzdys yra Nuova įmonių grupės vėliava. Jos pagalba per rudenį ir žiemą ženklas iš nežinomo tapo „įstrigęs“ atmintyje didžiajai daliai kauniečių. Vėliava buvo skraidinama ir tamsiuoju metu apšvietus ją su kartu skrendančiu prožektorium.

Vėliava su Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai ženklu (120 m2)

c_400_225_16777215_00_images_slider_slider05.jpg

Palyginimas su kitais vėliavų, ženklų skraidinimo būdais     

Aitvarai. Patys aitvarai yra santykinai nedideli, todėl sunkiau įžiūrėti kas ant jų nupiešta, be to dažnai jie turi skristi aukštai, ten kur yra daugiau vėjo.
Helio balionai. Tam, kad jie būtų matomi, jie turi būti pakankamai dideli ir todėl nepigūs...
Lėktuvu tempiamos vėliavos maksimalus dydis yra 500 m2, tačiau sąnaudos didesnės nei vėliavą keliant aitvaru.
Sraigtasparniu skraidinamos vėliavos. Tokiu būdu galima skraidinti labai dideles vėliavas, tačiau sąnaudos išlieka pakankamai didelės.
Karšto oro balionai dideli ir gerai matomi, tačiau sąnaudos yra pakankamai didelės.
Aitvarais skraidinamos vėliavos išsiskiria savo gyvumu, patrauklumu, neįprastumu. Tai ekologiškas, tylus skraidinimo būdas. Vėliavos yra kompaktiškos, todėl net ir dideles vėliavas su aitvarais galima transportuoti turint ribotą erdvę.

Daugiau apie aitvarais skraidinamas vėliavas.