• Aitvarai ir milžiniškos vėliavos jūsų šventei: Aitvarai.com - Lietuvos aitvarų meistrų ir dangaus menininkų komanda. Aitvarų paleidimas į dangų, reklaminių aitvarų pakėlimas. Reklaminių ženklų arba vėliavų iškėlimas į dangų. Aitvarų gaminimo seminarai mažiems ir dideliems. Naktiniai šviesos ir aitvarų šou, milžiniško dydžio vėliavos su jūsų logotipu arba reklama, viešieji renginiai su aitvarais jūsų įmonei.

Apie mus

Mes - aitvarų meistrai bei entuziastai. Mūsų išskirtinumas yra kūryba ir inovatoriškumas.

Savo darbais siekiame prikelti iš užmaršties aitvarus, parodyti netikėtas jų galimybes. Aitvarai, nuo seno laikyti paslaptingomis mistinėmis būtybėmis, šią dieną atgija danguje kaip stebinanti ir inovatyvi priemonė išreikšti savo kūrybą. Aitvarų pagalba didžiulė dangaus erdvė tampa scena.

Nuostabu tai, kad pasitelkus vėją ir kruopštų meistrų darbą mes turime galingus aitvarus galinčius skraidinti didelių gabaritų vėliavas, šviesos ir daugaus instaliacijas. Visa tai veikia gamtos dėka ir be jokio užterštumo ar triukšmo. Matyti be garso sklendžiantį aitvarą kelia nuostabą ir stebuklo jausmą.

Pakvieskite pas save aitvarus. Jie gali suteikti siurprizų šventei, vestuvėse prikviesti laimės šeimai, o kompanijai parnešti žinomumą.

 

Mūsų aitvarai sklendžia įvairiuose žemynuose, įkvėpdami prisidėti skirtingų šalių menininkus kuriant įspūdingus reginius: