• Aitvarai ir milžiniškos vėliavos jūsų šventei: Aitvarai.com - Lietuvos aitvarų meistrų ir dangaus menininkų komanda. Aitvarų paleidimas į dangų, reklaminių aitvarų pakėlimas. Reklaminių ženklų arba vėliavų iškėlimas į dangų. Aitvarų gaminimo seminarai mažiems ir dideliems. Naktiniai šviesos ir aitvarų šou, milžiniško dydžio vėliavos su jūsų logotipu arba reklama, viešieji renginiai su aitvarais jūsų įmonei.

Mūsų komanda

team1

Tadas Surkys – diplomuotas biologijos mokslų daktaras, regimojo suvokimo specialistas ir unikalių meninių projektų, renginių ir akcijų iniciatorius bei vykdytojas, aitvarų meistras, skraidančių vėliavų idėjos autorius, ypatingai gerų aerodinaminių savybių naujoviško aitvaro kūrėjas. Nuo 2004 m. kuria originalius naujoviškus aitvarus, veda aitvarų gamybos pamokas vaikams ir suaugusiems, organizuoja renginius. Tarp įdomiausių projektų galima paminėti lazerių projekciją ant 800 m2 aitvaro Vilniuje (2011 m.), „Tebūnie naktis“ festivalio projektas „Kupolė“ (2008 m.), (2014 m) Dakaro bienalės Dak‘Art dalyvis, aitvarais skraidinta 260 m2 festivalio vėliava. Pats sudėtingiausias meninis projektas – su aitvaru iškelti į padangę dainuojančią dainininkę Skaidrą Jančaitę (2008 m.). 2013 m. Dimitrove, Donecko srity buvo skraidinamos rekordinio dydžio (650 m2) ES ir Ukrainos vėliavos.

 

team2

Marius Abramavičius Neboisia – dailininkas, poetas, fotografas, keliautojas, rašytojas, skulptorius, video menininkas, aitvarų meistras ir Užupio Respublikos diplomatas, šiuo metu Užupio ambasadorius Persijoje (Irane) ir Santus Spiritus. 13 metų atidirbęs Užupio ambasadorium Tibete.

Per savo gyvenimą prostatė daugiau nei 70 autorinių fotografijos ir tapybos parodų Lietuvoje, Gruzijoje, Norvegijoje, Danijoje ir kitose pasaulio šalyse. Organizavo ne vieną akciją, festivalį, plenerą, kultūrinį renginį kviesdamas skirtingų pasaulio šalių menininkus į Užupį ir UMI erdvę.

Stato vertikales-bokštus, žemėje ir vandenyje. Keliaudamas aplankė apie trisdešimt pasaulio šalių. Be viso to pradėjo rašyti knygas. Moka dainuoti tamsoje. Šiuo metu dirba Užupio meno inkubatoriaus tarptautinių projektų koordinatoriumi, leidžia į dangų didžiules vėliavas ir rašo trečią knygą.

team3

Donatas Dumskis – labiausiai patyręs aitvarų meistras, juos kuria ir skraidina nuo 1991 metų kuomet kartu su kitais laisvės gynėjais prie televizijos bokšto skraidino trispalvę. Inžinierius, išradėjas. Jo patobulinimai ir inžineriniai sprendimai nepamainomi realizuojant naujus iššūkius projektus.