• Aitvarai ir milžiniškos vėliavos jūsų šventei: Aitvarai.com - Lietuvos aitvarų meistrų ir dangaus menininkų komanda. Aitvarų paleidimas į dangų, reklaminių aitvarų pakėlimas. Reklaminių ženklų arba vėliavų iškėlimas į dangų. Aitvarų gaminimo seminarai mažiems ir dideliems. Naktiniai šviesos ir aitvarų šou, milžiniško dydžio vėliavos su jūsų logotipu arba reklama, viešieji renginiai su aitvarais jūsų įmonei.

Mūsų pasiūlymai

Papuošti ir padaryti patrauklią renginio erdvę

Renginį praturtins įvairiausių formų ir spalvų aitvarai.
Didelės (30-50 m2), dailininkų dekoruotos vėliavos skraidinamos aitvarais patrauks dėmesį iš tolimo nuotolio. Ant vėliavos gali būti ir renginio atributika.
Kiti aitvarais skraidinami objektai: tūbos, šviečiantys objektai, ar tiesiog paslaptingai skraidantys daiktai (pakabinti prie aukštai skrendančio aitvaro nematomu siūlu) .

Matomai ir įspūdingai reklamuoti ženklą

Tai gali būti logotipas, užrašas ant aitvaro ar aitvarais skraidinamos vėliavos.  

Viešos erdvės kurias siūlom išnaudoti

Pajūryje, poilsio sezono metu, vėliava gali būti nešama danguje išilgai pajūrio, tempiama vandens motociklu upėse ar ežeruose. Yra galimybė skraidinti įvairiose miestų vietose, parkuose, aikštėse, stadionuose. Vėliava pastebima kelių kilometrų spinduliu.

Danguje galima projektuoti įspūdingas video ir lazerio projekcijas!

Naktį aitvarais skraidinamas baltas audinys gali tarnauti kaip ekranas. Tai yra bene vienintelė praktiška metodika kurios pagalba galima projektuoti vaizdus danguje.

Dirbtuvės renginių metu

Paveikslų ant dirbtinio šilko vėliavų piešimas ir skraidinimas kartu su dalyviais. Vien piešimas ant tokios didelės vėliavos (20-100 m2) palieka įspūdį.
Aitvarų gamybos dirbtuvės ir piešimas. Paprasti jaukūs aitvarai gaminami iš ruošinių. Visos priemonės paruošiamos iš anksto.
Aitvarų piešimo dirbtuvės. Šių dirbtuvių metu aitvarai jau būna pagaminti. Dalyviams belieka juos dekoruoti akriliniais dažais ir skraidinti.  Aitvarai ant kurių piešiama gali būti įvairių dydžių ir formų.
Tūbų dirbtuvės. Net jei tikrai nėra vėjo tūbomis galima jį gaudyti.

Verslo dovanos

Aitvarai gaminami iš medžiagų ant kurių galima spausdinti ar piešti paveikslus. Aitvarą galima ne tik skraidinti bet ir juo papuošti biurą ar namus.