• Aitvarai ir milžiniškos vėliavos jūsų šventei: Aitvarai.com - Lietuvos aitvarų meistrų ir dangaus menininkų komanda. Aitvarų paleidimas į dangų, reklaminių aitvarų pakėlimas. Reklaminių ženklų arba vėliavų iškėlimas į dangų. Aitvarų gaminimo seminarai mažiems ir dideliems. Naktiniai šviesos ir aitvarų šou, milžiniško dydžio vėliavos su jūsų logotipu arba reklama, viešieji renginiai su aitvarais jūsų įmonei.

RENGINIAMS
Pasiūlymai šventėms, socialiams ir kultūriniams lauko renginiams, festivaliams, šventėms, minėjimams, vestuvėms, gimtadieniams ir kitoms iškilmingoms progoms.

Aitvarų dirbtuvės

Dirbtuvių metu supažindiname su aitvarų gamyba ir atsiradimo istorija, pasiūlome patiems pasigaminti nuosavą aitvarą, jį išpuošti ir skraidinti. Rengiame ir didelio aitvaro dirbtuves - piešimą ant įspudingo dydžio vėliavos ir jo skraidinimą renginio metu. Danguje sklandantys aitvarai jaukiai papuoš renginio erdvę ir suteiks įsimintinų akimirkų dalyviams. O aitvaras, kurį dalyviai parsineš namo su savimi, primins jiems geriausias akimirkas.

Danguje skrendančios vėliavos ir aitvarai

Renginio dangaus erdvę praturtinsime įvairiausių formų ir spalvų aitvarais ar vėliavomis. Didžiulės dailininkų dekoruotos vėliavos, skraidinamos aitvarais, patraukia dėmesį ir yra matomos iš toli, iškeltas aitvaras gali tapti renginio akcentu: ant jų gali būti naudojama ir jūsų pasirinkta atributika, nuotraukos, užrašai, piešiniai ir kt. Šie aitvarai ypatingai pritraukia dalyvių dėmesį ir yra matomi iš toli. Sklandantys aitvarai tampa dangaus "veidu" ir jūsų renginio skiriamaisiais ženklais.

Lazerio ir vaizdo projekcijos danguje

Nakties danguje aitvarais skraidinamas baltas audinys gali būti paverčiamas į ore sklandantį ekraną video ar lazerio projekcijoms. Tinka tiek reklamai, tiek įvairiems kūrybiniems sumąnymams. Tai unikalus, mažai kam žinomas būdas projektuoti vaizdus naktiniame danguje.

Įvairių objektų skraidinimas

Aitvarų pagalba galime iškelti į orą įvairius objektus, menines instaliacijas ar reklamines konstrukcijas ore pritvirtinus skraidinamą objektą prie aitvarų sistemos sklandančios aukštai ore.

Vėjo tūbų dirbtuvės

Net jei ir nėra vėjo, tūbomis galima jį gaudyti - šis užsiėmimas patinka tiek patiems mažiausiesiems, tiek vyresniojo amžiaus dalyviams. Vėjo tūbos ne tik suteiks neišdildomus įspūdžius, įamžinant emocijas besiplaikstančių tūbų apsuptyje, bet ir suteiks išskirtinumo visai renginio erdvei.

Simbolinis rašymas ant aitvaro ar šilko juostų

Surašykite savo idėjas, planus, pasižadėjimus, svajones bei linkėjimus ant ilgų šilko juostų. Pritvirtintos prie aitvaro, juostos taps spalvinga aitvaro uodega, padedančia jam aukščiau kilti bei plevėsuoti ore. Tegul vėjas jas pripildo energijos! Šis simbolinis motyvas gali tapti išliekančiu renginio simboliu ir geru atsiminimu tiek vestuvėse, tiek gimtadieniuose, tiek oficialiose šventėse. 

Vėliavų dirbtuvės

Tai kūrybinis iššūkis, suburiantis dalyvius ar bendruomenės narius - piešiama ant didžiulės šilko vėliavos. Tuomet puošni ir spalvinga vėliava, dalyvių, kartu su vėjo ir aitvarų pagalba, iškeliama aukštyn į dangų. Aitvarams ribų nėra: renginyje gali būti varžomasi ir dėl gražiausio aitvaro komandomis ar net pasitelkus aitvaro foną, įgyvendinami Jūsų sumanymai...

Didžiulės vėliavos nešimas

Vėliava gali būti nešama renginio metu, o vėliau net ir skraidinama danguje virš renginio vietos ar net vandens telkinių. Taip pat yra galimybė skraidinti vėliavą miesto erdvėse, parkuose, aikštėse, stadionuose ir pan.

Mes atviri Jūsų pasiūlymams ir idėjoms!

Pasikalbėkime apie aitvariškiausią pasiūlymą pagal Jūsų poreikius ir viziją

VERSLUI IR REKLAMAI
Pasiūlymai įmonėms, projektams, įv. reklaminėms kampanijoms, verslo dovanoms.

Danguje skrendantis Jūsų ženklas

Iškelsime į dangų Jūsų idėją: norimą simbolį, logotipą ar užrašą. Pagal jūsų užsakymą skraidinamos vėliavos gali būti naudojamas kaip efektyvi reklama viešumoje, atkreipianti dėmesį ir matoma net kelių kilometrų spinduliu. Danguje sklandanti vėliava labiausiai prikausto aplinkinių dėmesį. O nakties danguje - aitvarais skraidinamas baltas audinys gali būti paverčiamas į ore sklandantį ekraną vaizdo ar lazerio projekcijoms.

Reklaminių objektų skraidinimas

Į orą galime iškelti reklamines konstrukcijas ar net pagaminti specialią skraidančią instaliaciją pagal jūsų užsakymą. Tai gali būti jūsų verslo ar idėjos logotipas ar reprezentatyvus simbolis, kuris neabėjotinai pritrauks visų aplinkinių dėmesį. O svarbiausia - pagaminta reklaminė struktūra taps Jūsų fizinės reklamos priemone, kurią bus galima panaudoti dar daug kartų.

Verslo dovana

Ant aitvarų galima tapyti bei atspausti paveikslus, Jūsų pageidaujamą simboliką. Kadangi aitvaras kaip mitologinė būtybė simbolizuoja turtą ir materialinę gerovę, jis gali virsti Jūsu pačiu geriausiu ir išvaizdžiausiu sėkmės gestu ir garantu Jūsų įmonės oficialiose iškilmėse ar rengiamose reklamos kampanijose.

Kūrybinis užsiemimas

Norintiems ne tik pagerinti įmonės įvaizdį, bet ir sustiprinti savo darbuotojų komandą  - bendras kūrybinis iššūkis komandai nutapyti vėliavą ir iškelti ją dangun. Tai gali tapti ne tik komanda formuojančia kūrybine užduotimi, bet ir įmonės tinkamai besirūpinančios savo darbuotojais simboliu, kadangi aitvaras gali tapti Jūsų įmonės dekoracija.
BENDRIEMS MENINIAMS PROJEKTAMS
Esame visiškai atviri ir noriai bendradarbiaujame meniniuose projektuose, akcijose ar pleneruose.

Pradėkime bendradarbiavimą kartu

Mes visada už pozityvumą, naujas idėjas ir sumanymus, parašykite mums asmeniškai ir pradėkime kelti bendrus siekius drauge!